İşbirliği

“Türkiye’de Tatil Yapıyoruz” Türkiye’deki Oteller ve Seyahat Acentaları İçin İdeal Platform

Yıllar geçtikçe Türkiye’yi tatil için seçen Macar turistlerin sayısı hızlı artıyor. Muhteşem sahilleri, etkileyici doğal güzellikleri ve kültürel zenginlikler Türkiye’yi Macar turistler arasında bir numaralı destinasyonlardan biri haline getirdi. Pegasus Airlines, Turkish Airlines, SunExpress ve artık WizzAir de, tatil yapmak isteyenleri, doğrudan bu sahil cennetine götüren bir dizi uçuş başlattı. Yaz aylarında Antalya bölgesine haftada 15 direkt uçuş var, bunun yanı sıra sayısız aktarmalı uçuş imkanı bulunmaktadır.

Çok sayıda uçuş, kendi transferlerini ve konaklama yerlerini seçen birçok turisti çekmektedir. Bu turistler için güncel ve güvenilir bilgi almaları özellikle önemlidir.

Çevrimiçi alanda, seyahat acentaları ve potansiyel tatilcileri doğrudan bağlayan platformlar giderek daha önemli hale gelmektedir. Türkiye’deki tatil ve hizmet seçreneklerini tanıtmak amacıyla kurulan web sitemiz “Türkiye’de Tatil Yapıyoruz”, Türkiye’ye ilgi duyan ve en iyi fırsatları arayan on binlerce kişiye ulaşmaktadır.

Otellerin ve seyahat acentaların bizimle neden işbirliği yapmaları gerekiyor?

Hedef: Web sitemizi takip eden kişiler, ya zaten Türkiye’deki tatillerini rezerve etmiş kişiler ya da tatilleriyle ilgili net planları olan kişilerdir. Gösterilen içerikler kesinlikle potansiyel, hedefi olanlara ulaştığı anlamına gelmektedir.

Aktif topluluk: Facebook grubumuzda paylaştıklarımızda düzenli olarak hizmet ve otel önerisi, tavsiyesi talepleri oluyor. Sayfamızın sayesinde, oteliniz veya hizmetiniz kolaylıkla merkezi bir role sahip olabilir.

Güvenli içerik: Yaz aylarında temsilcimiz Türkiye’de bulunmaktadır, Macarca videolar hazırlama imkanı bulunmaktadır. Bu videolar yerinde çekilir, bu yüzden Macar tatil sevenler için güvenilir bir kaynak olarak olacaktır. Bu videolar, sadece bu sezonda değil, sonraki yıllar için de değerli bir bilgi olarak kalabilir.

“Türkiye’de Tatil Yapıyoruz” adlı platformumuz Türkiye’deki oteller ve seyahat acentalar için ideal bir fırsat olabilir, hizmetlerini ilgilenenlere sunabilirler. Bu fırsattan Siz de yararlanın ve Macar tatil sevenlerin favori platformuna katılın!

Daha fazla bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz:

2024 Nisan ayının başında ilk 10 başvuran kişiye ücretsiz bir Facebook tanıtımı sunuyoruz! Daha fazla Macar misafiriniz olsun, ücretsiz! Bu fırsatı değerlendirin! Şimdi başvurun!

Gittikçe daha fazla Macar turist Türkiye’ye geliyor, haftada 15 direkt uçuş birçok aktarmalı uçuş ve turizm acentelerinin uçuşlarına ek olarak var. İşletmenizin de bulunmasına yardımcı olabiliriz.

Aşağıdaki formu doldurun!

Çok sayıda Macar turist Türkiye’deki tatilleri için hizmet arıyor. Facebook sayfamızın Mayıs istatistikleri:

Bize çevrimiçi makaleler, Facebook gönderileri, video içerikleri de talep edebilirsiniz!

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
İsim
İşletmeniz ne?
Macaristanlılara hangi içeriği sunmak istersiniz? (Birden fazla seçim yapabilirsiniz)